Sveika nugara

Užsiėmimai vyksta: trečiadieniais 16:30

Užsiėmimus veda: Rasa Batulevičiūtė

Treniruotė nėra didelio intensyvumo, jos pagrindas yra klasikinė kineziterapija, stiprinsime raumenis, kurie dėl šiuolaikinio gyvenimo būdo linkę silpti, atpalaiduosime tuos, kurie linkę sutrumpėti ir daug vargti.

Jei jaučiate nugaros skausmus, prieš šią treniruotę rekomenduojame apsilankyti konsultacijoje su kineziterapeutu arba sporto gydytoju.

Treniruotė yra tinkama esant bendro pobūdžio nugaros skausmui arba nuovargiui. Ar nerimą keliantis skausmas yra bendro pobūdžio, ar specifinis (tokiu atveju reikia individualaus gydymo), tiksliausiai atsakyti gali specialistas.

Bet įtarti, kad Jums šios treniruotės tiks, gali padėti keli pastebėjimai: dirbate sėdimą, stovimą ar kitoje ilgiau statinėje padėtyje išlaikomą darbą, maudžia ilgiau padirbus, skausmas platus, bukas, neplinta į galūnes, galite čiaudėti ir kosėti be skausmo, kai skauda norisi prasirąžyti, prasitempti, pajudėti ir po judesio savijauta pagerėja.

🛒 Įsigyk apsilankymą

🎟️ Rezervuok vietą

Dalis mūsų užsiėmimų turi ribotą vietų skaičių. Pasižymėkite, jog ateisite, kad galėtume prisitaikyti prie klientų srauto ir jūsų patirtis būtų kuo geresnė. Ačiū!

Nesate prisijungę prie sistemos. Paspaudus atsižymėjimo mygtuką reikės išsiųsti SMS žinutę, pagal kurią sistema atpažins vizitą.

Vaikų treniruotė

Trečiadienis (19d.), 16:30
Užimta: 0/12
Užsiimti vietą

Šiuo metu neturime
rezervuojamų užsiėmimų.